O firmie

Dom weselny „Barbara” leży w miejscowości Łukowa, w powiecie tarnowskim, województwie małopolskim w gminie Lisia Góra. Jest położony na małym wzniesieniu w odległości około 10 km na północ od Tamowa. Od wschodu sąsiaduje ze wsią Kobierzyn i Śmigno, od południa ze Śmignem i Pawęzowem, natomiast od zachodu ze wsią Łęg Tarnowski i od północy z Laskówka Chorąską. Okolica jest pagórkowata, pocięta małymi wąwozami. Od strony zachodniej znajduje się rozległa dolina rzeki Dunajec, a od strony wschodniej płynie potok Bęczek a od południa rzeka Żabnica.

 

Lokal powstał w 2004 roku. Założycielami są Barbara i Tadeusz Mróz. Od samego początku powstania świadczymy usługi weselne.

Goście, których obsługiwaliśmy, jak i Nowożeńcy, wracają do nas niejednokrotnie, aby zorganizować u nas kolejne uroczystości, chrzty, komunie, imieniny czy imprezy firmowe.

 

Posiadamy salę weselną, w której odbędzie się Państwa przyjęcie. To klimatyzowane i przestronne wnętrze, bez problemu mieszczące nawet 300 osób. Z całą pewnością zachwyci Państwa jej dopracowany wystrój, będący efektem przemyślanych i doskonale wykonanych prac. Sala na wesele to miejsce wyjątkowe, zaprojektowana tak aby móc w funkcjonalny sposób ułatwić komunikację pomiędzy poszczególnymi częściami pomieszczenia.

 

Oprócz sali weselnej znajduje się również sala balowa, która oprócz uroczej aranżacji wnętrza posiada klimatyzację, która pozwoli w sposób komfortowy bawić się Państwu na różnego rodzaju imprezach.

 

Dodatkowo posiadamy urocze pokoje o niepowtarzalnym wystroju. Zaś dla Nowożeńców przygotowany jest specjalny apartament.

 

Oprócz własnej bogato wyposażonej kuchni, w której króluje niezastąpiona Szefowa Kuchni, posiadamy znakomitą obsługę, która jest niezastąpiona podczas różnego rodzaju imprez.

 

Serdecznie Państwa zapraszamy do naszego domu weselnego „Barbara” w Łukowej.